Kontakt

Forlaget Egolibris

Allerødvej 30

3450 Allerød

Tlf. 86 51 19 00

Mail: info@egolibris.com

CVR. nr. 39919494

FORLAGET

Eva Götzche
Eva GötzcheCEO

Tlf.: +45 20 30 40 82

eva@egolibris.com

Christian Sand
Christian SandForlægger

Tlf.: +45 86 51 19 00

christian@egolibris.com

Mikael Strøm Eriksen
Mikael Strøm EriksenForlægger

Tlf.: +45 44 12 94 62

mikael@egolibris.com

Heidi Olesen
Heidi OlesenProjektleder og koordinator

Tlf.: +45 86 51 19 00

heidi@egolibris.com

Jan Bagge-Nielsen
Jan Bagge-NielsenRedaktør, korrektur og webredaktør

Tlf.: +45 86 51 19 00

jan@egolibris.com

Signe Borup
Signe BorupPR og marketing

Tlf.: +45 86 51 19 00

signe@egolibris.com

Silja Kiel Røed
Silja Kiel RøedWebredaktør

Tlf.: +45 86 51 19 00

silja@egolibris.com